مشخصات اصلی


قیمت: 105000 تومان

معرفی اجمالی محصول

درمارولر«ZGTS» تیتانیومی اورجینال

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


این در مارولر Zgts دارای ۱۹۲ سوزن تیتانیومی می باشد.

درمارولر در واقع یک غلطک است که روی سطح آن سوزن های بسیار ظریف قرار گرفته است و در جوانسازی و درمانهای زیبایی کاربرد و نتیجه خوبی دارد.

حرکت این غلطک بر روی پوست باعث ایجاد سوراخهای بسیار ریز در پوست می شود که پوست در پاسخ به ایجاد این سوراخها کلاژن سازی می کند.

جالب است بدانید که استفاده از این وسیله ساده روز به روز توسط متخصصین زیبایی رو به افزایش است چرا که با وجود سادگی، اثرات معجزه آسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفته موجود می باشد.

درمارولر چگونه کار می کند؟

با کشیدن درمارولر بر روی پوست سوزنهای ریز آن بدون آسیب رساندن به پوست منافذ بسیار ریزی بر روی لایه سطحی پوست ایجاد می نمایند اگر چه این منافذ پس از چند ساعت به خودی خود بسته می شوند ولی این تحریک سبب مطلوب ترین اثر بر پوست یعنی ساخت کلاژن خواهد شد.

از طرف دیگر استفاده هم زمان درمارولر با داروها، کرمها و سرمهای پوستی کمک به جذب بالاتر آنها تا 100 برابر و کمک به گذر این مواد از لایه شاخی پوست خواهد شد.

موارد استفاده درمارولر :

 • افزایش کلاژن و جوانسازی پوست.
 • کاهش منافذ باز و ایجاد یکپارچگی پوست.
 • بهبود اسکار آکنه.
 • بهبود اسکارهای سوختگی یا جراحی.
 • بهبود چین و چروک پوست.
 • بهبود سلولیت
 • کاهش ریزش مو و کمک به رویش مجدد موها
 • بهبود ترکهای پوست ناشی از بارداری و چاقی.
 • درمان لک و گودی به جای مانده از جای جوش
 • استفاده در درمان با PRP
 • استفاده در مزوتراپی برای نفوذ دارو به داخل پوست
 • بهبود فرو رفتگی های روی پوست مانند اسکار آکنه ..آبله مرغان ..سالک و زخم ها
 • شفافیت و روشن شدن پوست

میزان تاثیر و سودمندی درمارولر به سایز سوزن آن بستگی دارد.

در درمارولینگ تراپی و درمان با میکرونیدلینگ برای گرفتن نتیجه بهتر و سریعتر باید سایز سوزن درست انتخاب شود. سایز سوزن با توجه به نوع عارضه و مشکل پوستی و شدت آن انتخاب می شود. انتخاب سایز درست سوزن و استفاده منظم از درمارولر در بهبود و درمان مشکل پوستی نقش مهمی دارد. اگر همزمان با استفاده از درمارولر از سرم های مکمل استفاده شود سرعت بهبود افزایش پیدا کرده و دوره درمانی زودتر به نتیجه خواهد رسید.

در درمارولینگ تراپی سایز سوزن چگونه انتخاب می شود؟

اطلاعات و نظریه های اشتباهی در درمارولینگ تراپی و میکرونیدلینگ وجود دارد. مثلا برخی میگویند برای گرفتن نتیجه بهتر و سریعتر باید هر روز از درمارولر استفاده شود. در صورتی که در ابتدا و قبل از شروع دوره درمانی باید سوزن درست و دقیق انتخاب شود. مهمترین فاکتور برای به دست آوردن بهترین نتیجه در درمان عارضه و مشکل پوستی انتخاب سایز صحیح و درست سوزن درمارولر می باشد.

سوزن ۰٫۲۵ میلی متری

استفاده از درمارولر با سایز سوزن ۰٫۲۵ میلی متری فقط به مراقبت از پوست کمک می کند. برای از بین بردن چین و چروک و خطوط روی صورت این سایز سوزن اصلا مناسب نیست. سوزن ۰٫۲۵ میلی متری به تولید کلاژن کمک نمی کند. این سایز از سوزن فقط به بهتر ماندن پوست کمک می کند و باعث می شود کرم ها و سرم های درمانی بهتر جذب پوست شوند. بهترین نکته در مورد سوزن ۰٫۲۵ میلی متری این است که استفاده از آن به هیچ وجه درد ندارد. شما می توانید از این سایز سوزن هر روز استفاده کنید. اگر پوست شما بسیار حساس است بهتر است برای اولین بار درمارولر توسط متخصص پوست روی صورت شما استفاده شود.

سوزن ۰٫۵ میلی متری

این سایز سوزن بهترین انتخاب برای از بین بردن اسکار، چین و چروک، هیپرپیگمنتاسیون و آفتاب سوختگی است و نسبت به سوزن ۰٫۲۵ میلی متری بیشتر به مراقبت از پوست کمک می کند. اگر شما می خواهید تنها یک بار در ماه از درمارولر استفاده کنید حتما سوزن ۰٫۵ میلی متری را انتخاب کنید. این سایز سوزن درد بسیار کمی دارد. برای استفاده از این سوزن نیازی به استفاده از کرم های بی حسی نیست. ممکن است بعد از استفاده از درمارولر با سایز سوزن ۰٫۵ میلی متر پوست کمی قرمز و خشک شود که این امری طبیعی است و بعد از چند ساعت این علائم برطرف می شود. سوزن ۰٫۵ میلی متری پوست را تحریک به کلاژن سازی می کند و از این طریق عارضه و مشکل پوستی را برطرف می کند.

سوزن ۰٫۷۵ میلی متری و ۱ میلی متری

سوزن های ۰٫۷۵ و ۱ میلی متری باعث کلاژن سازی بیشتر می شوند. استفاده از درمارولر با این سایز سوزن باعث برطرف شدن و درمان هیپرپیگمنتاسیون، اسکار، استرچ مارک و چین و چروک می شود. استفاده از سوزن ۰٫۷۵ و ۱ میلی متری درد بیشتری دارد و برطرف شدن علائم ظاهری آن مثل قرمزی و ورم و خشکی پوست ممکن است چند روز طول بکشد. حتما قبلا از استفاده از درمارولر با این سایز سوزن ها باید از کزم بی حسی استفاده شود. از این سایز سوزن ها باید یک بار هر چهار تا شش هفته استفاده کرد.

سوزن ۱٫۵ میلی متری تا ۳ میلی متری

از این سایز سوزن ها برای برطرف کردن و درمان ترک های پوستی و جای زخم های خیلی شدید و قدیمی و جای سوختگی استفاده می شود و در اکثر مواقع بر روی بدن استفاده می شود نه صورت. استفاده از این سایز سوزن ها بسیار دردناک است و حتما باید از کرم بی حسی استفاده شود. برای درمان کامل عارضه پوستی باید بین شش تا هشت هفته از درمارولر با این سایز سوزن ها استفاده شود.

بهترین سرم مکمل در کنار درمارولینگ تراپی چیست؟

اگر شما در طول دوره درمانی خود در کنار استفاده از درمارولر از سرم مکمل و درمانی نیز استفاده کنید پیشرفت درمان و بهبود افزایش پیدا می کند. مطالعات نشان داده است که استفاده همزمان از درمارولر و سرم باعث می شود درمان و بهبود خیلی سریعتر به نتیجه برسد. سرم های بسیار خوب و کارآمدی وجود دارد که شما میتوانید تهیه کنید مانند سرم ویتامین ث، کرم های ضد چروک و ضد پیری و بسیاری دیگر. اگر پوست شما حساس است قبل از استفاده از کرم و سرم مکمل و درمانی با متخصص پوست خود مشورت کنید. ممکن است برخی پوست ها به استفاده همزمان درمارولر و سرم واکنش نشان دهند.

درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر روشی کاملا نوین و ایمن با کمترین عوارض جانبی می باشد. استفاده از سایز سوزن و سرم درمانی مناسب می تواند شما را سریعتر به نتیجه بهتر برساند.



برچسب ها: زیبایی ، پوست ، آرایش، درمارول ,

مشخصات فنی


فیلم محصول



پرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط