خرید بک لینک و ریپورتاژ از فروشگاه هشت طراحی لوگو آهنگ فیلمو وبلاگ فروشگاه هشت بوق | ثبت آگهی رایگان ماشین وبلاگ هشت خودرو هیدروژنی hydrogen car اسامی خودروهای وارداتی رنو کوئید خرید حراجی ها خرید اینترنتی خرید لوازم برقی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین دوره ارز دیجیتال در تبریز خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید
حذف در پنل کاربری [X]
سوزن الکترولیز طلایی باله مدل BALLET K4 G و F3و F4

مشخصات اصلی


قیمت: تماس تلفنی تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول

سوزن الکترولیز F4 طلایی

سوزن الکترولیز F4 طلایی

سوزن الکترولیز F4 طلایی، سوزن الکترولیز یک بار مصرف الکترولیزه است که توسط الکترونگاران حرفه ای در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

سوزن الکترولیز F4 طلایی یک بار مصرف استریل با پوشش طلای جراحی 24 عیار کارتی، یک جریان صاف و جریان الکتریکی قابل پیش بینی از اپیلاتور تا پوست مشتری (بیمار) را ارائه می دهد.

سوزن الکترولیز F4 طلایی حاوی نیکل نیست. پوشش طلای موجود در سوزن الکترولیز F4 طلایی باعث کاهش تورم و تحریک می شود.

سوزن الکترولیز F4 طلایی برای بیمارانی که از آلرژی و پوست حساس رنج می برند و یا پوست آن ها به استاندارد های ف

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


سوزن الکترولیز طلایی باله مدل BALLET K4 G

معرفی

سوزن الکترولیز طلایی باله مدل BALLET K4 G مخصوص افرادی می باشد که حساسیت پوستی نسبت به دیگر آلیاژها دارند. این سوزن یک جریان صاف و جریان الکتریکی قابل پیش بینی از اپیلاتور تا پوست بیمار را ارائه می دهد.

ویژگی ها

یکبار مصرف

دارای یک نوک می باشند که به روش میکرو مانند آینه جلا داده شده اند.

پوشش طلای موجود باعث کاهش تورم و تحریک می شود.

مخصوص افرادی می باشد که حساسیت پوستی نسبت به دیگر آلیاژها دارند.

سوزن الکترولیز F3 طلایی

سوزن الکترولیز F3 طلایی

سوزن الکترولیز F3 طلایی مناسب برای انواع پوست، مخصوصا پوست های حساس و در معرض آلرژی، پوست آسیایی و شرق مدیترانه ای است.

جنس سوزن الکترولیز F3 طلایی از طلاست. طلا یک فلز آلرژی زا است، این بدان معنی است که خطرات احتمالی را در قبال حساسیت افراد به حداقل برساند.

طلا بهترین رسانا در میان تمام فلزات است و در نتیجه در برخی موارد شدت جریان ممکن است کاهش یابد که این یک امتیاز برای پوست های حساس به شمار می رود.

طلا یک سطح صاف و بدون مقاومت ارائه می دهد که یک نفوذ آسان تر را تسهیل می کند و ضربه کمتری برای پوست حساس دارد.

یک سوزن الکترولیز F3 طلایی می تواند با هر سه روش داتریش، گالوانیک و ترکیب استفاده شود.

***سوزن الکترولیز F3 طلایی به نیاز های مشتریانی پاسخ می دهد که از آلرژی و پوست حساس رنج می برند و پوست آن ها نسبت به فولاد ضد زنگ استاندارد واکنش منفی نشان می دهد.

***سوزن الکترولیز F3 طلایی استریلیزه و یک بار مصرف می باشد.

***با سوزن الکترولیز F3 طلایی قرمزی و تورم کاهش می یابد و پوست حتی پس از درمان های ظریف مانند ورید قرمز و تگ پوست به سرعت به حالت طبیعی بر میگردد.

سوزن های الکترولیز F3 طلایی

سوزن های الکترولیز F3 طلایی باله بدون نیکل هستند و با 24 نشان طلایی پوشانده شده اند. استفاده از سوزن های الکترولیز F3 طلایی برای افزایش آسایش برای مشتری( بیمار) در طول یک عملیات حساس و افراد حساس به پوست شناخته شده است. قرمزی تورم معمولا بعد از درمان با استفاده از سوزن های الکترولیز F3 طلایی به جای فولاد ضد زنگ استاندارد کاهش می یابد.

سوزن های الکترولیز F3 طلایی به طور خاص برای مشتریان با حساسیت و پوست حساس مناسب هستند و به شرایط پوست خود اجازه بازگشت به حالت عادی حتی پس از درمان های ظریف تر را مانند سیاهرگ قرمز و تگ پوست را می دهد.

سایز سوزن الکترولیز F3 طلایی

متخصصین موافق هستند که انتخاب یک سوزن که مطابق قطر مو باشد و یا از قطر آن بیشتر باشد، منجر به بهترین درمان حاصل از سوزن الکترولیز F3 طلایی خواهد بود .دانستن این که کدام سوزن به کار می رود چیزی است که تنها از تجربه حاصل می شود.

مثالی برای استفاده از سوزن الکترولیز F3 طلایی

دفع موهای زاید بدن

در این روش پزشک با استفاده از دستگاه الکترولیز ، سوزن الکترولیز F3 طلایی بسیار باریک به طول 4 تا 6 میلی متر را از محلی که مو از پوست خارج میشود را به زیر پوست در محل ریشه مو یا محلی که سلول های ریشه ای مو ساخته میشود وارد میکند و همزمان با فشردن پدال دستگاه امواج الکتریکی از نوک سوزن الکترولیز F3 طلایی فرو رفته در زیر پوست به ریشه مو برخورد و علت گرمایی که ایجاد میشود ریشه مو تخریب میشود.

اگر پزشک مهارت ، دقت و وقت کافی و لازم را داشته باشد و سوزن الکترولیز را در محل مناسب وارد کند میزان موفقییت یعنی از بین رفتن ریشه مو بصورت دائمی بسیار بالا است.

به عنوان مثال در کسی که دچار هیرسوتسم ( موههای زائد ) خفیف و خصوصا موههای پراکنده است پزشک معالج در صورت تمایل مراجعه کننده میتواند از سوزن های الکترولیز F3 طلایی استفاده کند .
دیگر مزیت سوزن های الکترولیز F3 طلایی برای کسانی که دچار موههای بسیار بور و کم رنگ و خیلی نازک و یا حتی موههای سفید رنگ هستند زیرا لیزر در موههای بسیار نازک و بور کم اثر و در موههای سفید تقریبا بی اثر است.

انعطاف پذیری سوزن الکترولیز F3 طلایی

سوزن های الکترولیز F3 طلایی قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به فولاد ضد زنگ که جنسی سخت دارد می باشد. از طرف دیگر فولیکول بافت نرم و قابل انعطاف است که این به معنای درمان موثر تر آسان تر و راحت تر از طریق سوزن های الکترولیز F3 طلایی می باشد.مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط