مشخصات اصلی


قیمت: تماس تلفنی تومان

معرفی اجمالی محصول

دستگاه لیزر الکس دایود FG 2000D ADSS

دارای سه طول موج (755 / 106400 / 808 nm)

لیزر با دستگاه ADSS (ترکیب الکس و دایود) جز موثرترین و سریعترین دستگاههای رفع موهای زائد می باشد، دستگاه ADSS (ترکیب الکس و دایود) با آخرین تکنولوژی روز آلمان می باشد، لیزر با دستگاه ADSS آلمان (ترکیب الکس و دایود) دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی می باشد که پوست را خنک می کند، از سوختگی جلوگیری می کند و درد را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. نتیجه گیری بعد از اولین جلسات درمانی کاملا مشهود است.


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


دستگاه لیزر الکس دایود FG 2000D یک دستگاه چند منظوره حذف موهای زائد و جوانسازی پوست است، که با تکنولوژی پیشرفته خنک کننده، جراحی و لیزر بدون درد و با سرعت و قدرت بالا را به همراه دارد. لیزر FG 2000D از سه طول موج(155 / 106400 / 808 nm) در کار خود استفاده میکند و با این سه طول موج، انواع متفاوتی از پوست و مو( حتی موهای رنگ شده) را هدف قرار میدهد.

نحوه کارکرد دستگاه لیزر الکس دایود FG 2000D به این صورت است که محل دقیق درمان توسط صفحه نمایش رنگی نشان داده خواهد شد و پزشک معالج با دقت بیشتری به کار درمان میپردازد. به دلیل دقت بالای کار و به دلیل استفاده از تکنولوژی خنک کننده، بافت های همجوار پوست بیمار آسیب نخواهد دید. در کمتر از یک دقیقه فولیکول های انواع موها را از بین برده و باعث صرفه جویی در زمان میشود. این دستگاه میتوان اطمینان 100درصدی از حذف کامل موهای زائد را به بیماران بدهد. هندپیس دستگاه، تا 3.5 درجه سانتی گراد خنک میشود و با نفوذ به عمق پوست، فولیکول های مو را، بدون هیچ دردی از بین میبرد. این روش درمان موهای زائد، از راحت ترین و بدون درد ترین روش های نوین است.

کلینیک های پوست و زیبایی به دلیل به صرفه بودن و صرفه جویی در زمان، انجام کار بیست و چهار ساعته دستگاه و چند منظوره بودن آن، استفاده از این دستگاه را ترجیح میدهند.


مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط