خرید بک لینک و ریپورتاژ از فروشگاه هشت گوگل طراحی لوگو آهنگ logodesign kalabuy خرید کالا فیلمو بازیگران ایرانی بازیگران خارجی دانلود فیلم ایرانی دانلود سریال دوبله مرد شنی سند من دانلود انیمیشن پرزگیر دوکاره هولدر موبایل آیینه ای car holder page=3 page=28 page=36 لیوان دسته دار lux براش شستشوی شارژی magic brush
حذف در پنل کاربری [X]
ورکشاپ تخصصی میکرونیدلینگ

مشخصات اصلی


قیمت: تماس تلفنی تومان

ستاره شهر

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


کارگاه آموزشی یک روزه خصوصی کار با دستگاه میکرونیدلینگ

ظرفیت حد اکثر چهار نفر


سرفصل دوره:

  • شناخت عوامل بیماری زا در انجام میکرونیدلینگ
  • آشنایی با ابزار میکرونیدلینگ (درماپن)
  • آموزش کار کردن با درماپن
  • بایدها و نبایدهای پس از میکرونیدلینگ

مراقبت های قبل و بعد از میکرونیدلینگ

معرفی مزو مواد و مزووایت

مبلغ فوق شامل هزینه 500 هزارتومان هزینه دوره آموزشی به علاوه هزینه صدور گواهینامه به مبلغ 300 هزارتومان و تاییدیه ها می باشد.

با گواهینامه بین المللی از QLM انگلستان

قابل رهگیری و استعلام


معرفی

آموزش های مربوط به میکرونیدلینگ در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام میکرونیدلینگ در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. برای جلوگیری از انتقال بیماری، سوزن های درماپن (سَری قلم) پس از انجام میکرونیدلنگ باید تعویض شود. از آنجایی که میکرونیدلینگ مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است، یادگیری نکات بهداشتی و جلوگیری از ایجاد و انتقال بیماری اهمیت زیادی دارد. سپس با نحوه ی عملکرد دستگاه میکرونیدلینگ آشنا شده و نحوه ی کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ) آموزش داده می شود. نهایتا، در قسمت آخر، نکات مراقبتی بعد از انجام میکرونیدلینگ به هنرجو آموزش داده می شود. هنرجو باید این نکات را یاد گرفته و بعدا در کسب و کار خود آن ها را به مشتری انتقال دهد. در مرحله عملی آموزش، هنرجو به صورت عملی در کلینیک با دستگاه کار خواهد کرد.


مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط