فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد ساخت فروشگاه خرید دانلود آهنگ طراحی لوگو طراحی لوگو طراحی لوگو لوگو
حذف در پنل کاربری [X]
بیوتی ماسک ال ای دی صورت لمسی Beauty mask

معرفی اجمالی محصول

بیوتی ماسک ال ای دی صورت لمسی Beauty mask

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


معرفی بیوتی ماسک LED و ویژگی های آن

اگر حاضر هستید از چین و چروک و لک های صورت خود خدا حافظی کنید، و برای صاف کردن پوست و صورتی درخشان سلام کنید، همین الان بیوتی ماسک ال ای دی را سفارش دهید، که با مقایسه به دستگاه های دیگر بسیار ارزان تر است.

ماسک ال ای دی یکی از ابزار های مراقبت از پوست است که نور آن مانند خورشید در گیاه است. این ماده به سطح سلول در پوست نفوذ می کند و باعث واکنش های داخلی و بین سلولی می شود.

بیوتی ماسک ال ای دی به سرعت و به طور طبیعی بسیاری از لک های پوستی مانند، زخم، خطوط ریز، چین و چروک، تغییر رنگ، منافذ بزرگ، التهاب، خشکی و روغنی پوست و... را درمان می کند، استفاده از این ماسک بسیار آسان است و به راحتی می توانید در منزل از آن استفاده کنید، فقط 15 الی 30 دقیقه و یک یا دو بار در روز به مدت 10 هفته از آن استفاده کنید تا بهترین نتیجه را ببینید و پوست شما نرم تر و درخشنده به نظر برسد.

این ماسک چین و چروک یا قرمزی پوست را بر طرف می کند و کسانی که پوست های حساسی دارند و نمی توانند از کرم پودر ها استفاده کنند و یا درمان های سنتی را تحمل کنند این ماسک به شما کمک می کند.

ماسک های نور درمانی با درخشش انواع مختلفی از پرتوهای نوری ال ای دی به پوست شما کمک می کنند، تا به کاهش التهاب و برآمدگی در طول زمان کمک می کند.

با استفاده از بیوتی ماسک ال ای دی سبب افزایش متابولیسم پوست می شود، پوست را شفاف و منبع نور ویژه با طول موج های مختلف به طور مساوی برروی صورت تابش می شود و تولید آکنه را کاهش می دهد و باعث تحریک تولید کلاژن می شود.

ماسک-ال-ای-دی

رنگ های بیوتی ماسک LED

نور قرمز:باعث کاهش التهاب شده و گردش خون را تقویت می کند.

نور آبی:می تواند به از بین بردن باکتریهای ایجاد شده آکنه در سطح پوست کمک کند.

نور کهربا:به تحریک کلاژن و الاستین محکم پوست کمک می کند.

ماسک-ال-ای-دی

تفاوت رنگ های ماسک LED

استفاده از نور آبی بسیار آسان است، باکتریهای ایجاد شده در آکنه را بدون هیچ تاثیر دیگری از بین می برد.

با این وجود استفاده از نور قرمز بسیار ساده است، و نور کهربا نیز هم همینطور است که به تحریک کلاژن و محکمی پوست کمک می کند، زیرا سایه های مختلفی وجود دارند که در اعماق مختلف پوست کار می کنند بعضی از آنها برای افزایش جریان خون، کمک به تغذیه سلول های جدید و ترمیم زخم ها و خاصیت ضد التهابی دارند دیگر مستقیما روی تحریک کلاژن جدید کار می کنند.

امروزه چیز های زیادی در مورد مصرف کلاژن وجود دارد اما این فقط پروتئین است. تنها راه واقعی برای به دست آوردن کلاژن جدید شروع به کار در پوست است.

با تحریک فیبروبلاست هایی که باعث ایجاد کلاژن جدید می شوند، این همان چیزی است که نور قرمز انجام می دهد.

ماسک-ال-ای-دی

ماسک-ال-ای-دی

نظرات


مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط